Usługi BHP Opole

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw, instytucji oraz osób fizycznych w zakresie BHP.

Skupiamy najlepszych ekspertów oferujących usługi BHP, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę i nieustannie doskonalą kompetencje zawodowe. Stale podążamy za zmieniającymi się przepisami, zawsze dostarczając naszym Klientom sprawdzone, zgodne z aktualnymi wymogami prawa rozwiązania.

Gwarantujemy usługi BHP na najwyższym poziomie, które realnie przyczynią się do poprawy warunków pracy w Twojej firmie. Jesteśmy do dyspozycji każdego – zarówno firm poszukujących szkoleniowca BHP do przeprowadzenia szkolenia wstępnego i okresowego, jak i specjalisty, który zajmie się całościową obsługą BHP przedsiębiorstwa.

Usługi BHP dla firm

 1. Szkolenia BHP Opole: szkolenia wstępne BHP i szkolenia okresowe bhp dla wszystkich grup pracowniczych.
 2. Opracowujemy kompleksową dokumentację bezpieczeństwa higieny pracy (BHP) i dokumentację kadrową, m.in.:
  • dokumentacja ocena ryzyka zawodowego,
  • przygotowanie instrukcji stanowiskowych bhp, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń technicznych wykorzystywanych w zakładach pracy,
  • rejestry, wykazy, informacje niezbędne w dokumentacji BHP,
  • regulaminy pracy, wynagradzania, ZFŚS, harmonogramy pracy.
 3. Kontrole stanu oraz analizy stanu bhp i ppoż. w zakładach, zakończone protokołem przekazywanym kadrze zarządzającej.
 4. Analizy stanu bhp.
 5. Pomoc w przygotowaniu się do kontroli organów nadzorujących prawidłowe funkcjonowanie zakładu pracy pod kątem prawa pracy, bhp i ochrony przeciwpożarowej (PIP, PIS, UDT, Straż Pożarna itp.).
 6. Wsparcie w doborze odpowiednich środków zbiorowych i indywidualnych chroniących przed zagrożeniami występującymi w środowisku pracy.
 7. Przeprowadzanie dochodzenia powypadkowego i opracowywanie wymaganej dokumentacji wypadków przy pracy oraz w drodze do/z pracy.
 8. Pomiary czynników szkodliwych i uciążliwych występujących w środowisku pracy
  (np. natężenie hałasu, zapylenie, drgania, stężenia substancji chemicznych itp.).

Usługi BHP Opole

 1. Ocena maszyn pod kątem spełnienia minimalnych wymagań bhp.
 2. Szkolenia BHP takie jak:
  • szkolenia z zakresu pierwszej pomocy,
  • szkolenia z metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego,
  • szkolenia z zakresu narażenia na czynniki szkodliwe i niebezpieczne (fizyczne, chemiczne, biologiczne, psychofizyczne, rakotwórcze) występujące w środowisku pracy.
 3. Obsługa BHP

Usługi BHP Opole – Nasz priorytet to bezpieczeństwo Twojej firmy

Wdrożenie sprawnego systemu BHP w firmie nie powinno być traktowane jako uciążliwy obowiązek ustawowy wobec zatrudnionych, lecz jako aktywne działanie na rzecz poprawy warunków pracy oraz ograniczenia ryzyka utraty zdrowia lub życia wskutek wypadków przy pracy.

Choć za spełnienie warunków BHP w każdym przedsiębiorstwie odpowiada tylko i wyłącznie jego właściciel (pracodawca), wsparcie doświadczonego, kompetentnego specjalisty ds. BHP z GRUPA NET zdecydowanie ułatwi to zadanie.

Doświadczenie w działaniu

Dzięki prawdziwej pasji oraz poszanowaniu bezpieczeństwa każdego człowieka zawsze mamy czas na wyjaśnienie zawiłych kwestii i opracowanie najlepszych metod zarządzania BHP. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań, a kiedy sytuacja tego wymaga, potrafimy zachować rzeczowość oraz zimną krew, by błyskawicznie udzielić pomocy. Nieobce jest nam ludzkie, życzliwe podejście, dlatego dla każdego znajdziemy uśmiech i ciepłe słowo czy rozbawimy anegdotką, za sprawą której szkolone przez nas osoby jeszcze lepiej przyswoją sobie przekazywaną im wiedzę.

Usługi BHP dla firm – znaczenie w przedsiębiorstwie

Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w przedsiębiorstwach ma kluczowe znaczenie. Dziś już niemal każdy pracodawca jest świadomy tego, jak ważne dla jakości pracy oraz działania i sukcesów firmy na wielu innych płaszczyznach jest zagwarantowanie pracownikom optymalnych, bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Dzięki usługom BHP świadczonym przez GRUPĘ NET pomagamy każdej firmie zadbać o bezpieczeństwo jej pracowników oraz firmowej infrastruktury.

Obszar świadczenia usług BHP

Działamy głównie na obszarze województwa opolskiego, w następujących miejscowościach: Krapkowice, Prószków, Strzeleczki, Gogolin, Walce, Dobrzeń Wielki, Łubniany, Turawa, Ozimek, Głogówek, Biała, Reńska Wieś oraz Opole. Usługi BHP Opole z GRUPA NET – bo dla nas bezpieczeństwo Twoich pracowników ma najwyższy priorytet.

BHP Opole - BHP Ekologia Sp. z o.o. © 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone
Exelmedia.pl